13 Yıllık
Tecrübe ve birikim
1500

Teslim edilen proje

300 Den Fazla

Referans

5

Kalite belgemiz

Çağrı Hidrolik Sanayi 2004 yılnda kurulmuş olup alnında başarılı ve özgün çalışmasıyla sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.  Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Çağrı Hidrolik yaptığı tüm işlerde garanti vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden siz değerli müşterilerimize kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

  • İş Makinaları Lift Tamiri
  • Endüstriel lift imalatı
  • Özel Lift imalatı, bakımı, onarımı
  • Beton Self Silindirleri
  • Hyap Lift İmalatı ve revizyonu
  • Teleskopik Silindir imalatı
  • İstenilen çap, boy ve stokta Lift imalatı, tamir, bakım ve onarımı hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için

Ankara Hidrolik

Sanayi sektörünün giderek gelişme göstermesi, bazı yarı mamül ve mamüllere olan ihtiyacı oldukça artırıyor. Bu alanda ihtiyaç duyulan mamüllerden birini oluşturan Hidrolik silindir sıvı basıncını düzenleyerek mekanik enerjiye çeviriyor. Hemen hemen her alanda gerekli olan bu mekanizma kaliteli bir üretimle güvenli ve düzenli işleyen bir konuma geliyor. Firmamız hidrolik silindir ve diğer aksanlı ürünler üreterek sanayi sektörüne en kaliteli desteği sunuyor. Hidrolik silindir ve piston gibi ürünler, tesisat alanında en önemli parçaları ortaya çıkarıyor. Bu ürünlerin üretiminde profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Hidrolik Silindir Üretimi

Hidrolik, sıvı enerjiyi mekanik enerjiye çevirme olarak kısaca tanımlanır. Firmamız bu işlemin en kaliteli şekilde gerçekleşmesini sağlayacak parçaların üretimlerini yapıyor. Sektör ve sizin yaptığınız iş ile doğrudan ilgili olan materyallerin üretimini yaptırmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Özel ölçülerle tasarlanan ve belirli testlerden geçirilerek sizlere sunulmuş olan hidrolik yapısını taşıyan tüm ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. ankara hidrolik alanında profesyonel çalışmalar yapan bir firmayla çalışmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Sıkıştırılamaz özelliğe sahip olan ve sizin iş dalınızı oluşturan dallara uygun yapıya sahip olan hidrolik silindir ve diğer parçaları firmamızda bulabilir, isteğe özel ölçü ve boyutlarla yaptırabilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak hidrolik silindir, boru ve piston gibi ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ankara Hidrolik Silindir Üretim Hizmetleri

Sıvıların akışkan bir yapıya sahip olması, sıvı basıncını düzenlemek için silindir ve piston şeklinde ürünlere ihtiyaç duyulmasına sebep oluyor. Bu ürünlerin kullanımı ise kaliteli bir üretimin oluşmasını gerektiriyor. İçinden basınçlı sıvı geçecek olan ve bu işleyişin sürekli devam etmesi gereken boru ve silindirlerin sızdırma yapmaması ve sağlam olması önem taşıyor. Firmamız bu alanda sunmuş olduğu hidrolik silindir parçalarını özel kontrollerle meydana getiriyor. Farklı istek ve ihtiyaçlara uygun olan boru, silindir, piston gibi sıvı geçişini sağlayan üretimler sunmaktayız. Her çeşitte ve isteğe uygun olan hidrolik özellikli ürünlerimizi satın almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Hidrolik Silindir Üretiminde Kalite

Üretim ve fabrikasyon usulü hizmet verdiğiniz alanlarda hidrolik silindir kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Sorunsuz üretim skalamız bu alanda tüm sektörlere destek mahiyeti taşıyor. Üretimde profesyonellik ve kalite sunan bir firma ile çalışmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Açılı ve düz hidrolik silindir üretimlerimiz standartların üzerinde bir kaliteye sahiptir. Sizlerde bu alanda profesyonelliği sizlerin ihtiyacını karşılayacak şekilde sunan bir firmadan hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Ankara’da hidrolik silindir ve boru gibi tüm mamül ve yarı mamülleri firmamızdan satın alabilirsiniz. Sorunsuz tesisat işleri ortaya çıkarmak ve dayanıklı hidrolik materyalleri kullanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Hızlı, güven veren ve sorun çıkarmayacak bir hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

العربية AR English EN Français FR Deutsch DE Русский RU Türkçe TR